راستچین کردن markdown

من یه مدت قبل که داشتم روی این پروژه کار می‌کردم که کارش حاضری زدن در برنامه‌ی شاد بود. پروژه رو روی گیت‌هاب آپلود کردم و براش یه فایل README.md درست کردم که توش توضیح نحوه‌ی استفاده از اسکریپت رو نوشته بودم اما مشکلی که وجود داشت این بود که نمی‌شد فارسی نوشت البته میشه نوشت بلکه نمیشه راست چین نوشت که یه مدت همینجوری موند ولی بعد یه مدت که خواستم یه دستی به پروژه و کدهاش بکشم، و خواستم فایل توضیحات رو راستچین کنم بعد از چندتا سرچ و دیدن README های دیگه فهمیدم که میشه داخل فایل های مارک‌داون html نوشت.

و خب منطقی هم هست چون جفتشون markup هستن. حالا تنها کاری که باید میکردم این بود که یه div با dir بهش بدم برای اینکه بیشتر متوجه بشید من پیشنهاد میکنم برید این فایل رو توی گیت‌هاب ببینید که هم از محتواش استفاده می‌کنید و هم می‌تونید نحوه‌ی استفاده رو ببینید.

یه مثال کوچیک به این شکل میشه:

# Shad Bot
<div dir="rtl">
<br>
این برنامه رو در وقت آزاد خودم نوشتم و چون صبح ها دیر بیدار میشم اومدم و پروسه ی حاضری زدن در شاد رو اتوماتیک کردم فقط لازمه که برنامه رو اجرا کنید در شاد لاگین کنید و برای انتخاب گروه بهتره که چت رو پین کنید که بتونید اون رو انتخاب کنید که بصورت عدد از سمت بالا به پایین میتونید چت رو انتخاب کنید و سعی میکنم که به مرور زمان برنامه رو بهبود بدم.
<br><br>
<strong>توجه: هرگونه استفاده‌ی غیراخلاقی و غیر قانونی از برنامه بر عهده‌ی خود شخص می باشد و توسعه دهنده هیچگونه مسئولیتی ندارد.</strong>
</div>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *